28 Kasım 2010 Pazar

KULASPOR'DA RAYLAR YERİNE OTURUYOR...


Bölgesel Amatör Lig 9. grupta mücadele eden KULASPOR; hemşehrilerimiz ve kulaspor taraftarının bilgisi üzerine lige kötü bir başlangıç yapmıştı.Kulaspor'a gönül verenler bu durumdan memnun değildi ve artık yavaş yavaş bu ligden ümitlerini kesmiş kulasporun kapasitesinin amatörlükle sınırlı olduğu kanaatini belleklerine kazımaya başlamıştı ki son iki hafta üst üste gelen galibiyetler yüreklere su serpti ümitler tazelendi.
    
    Teknik patron hayrettin topal'ın sav maçından önce yaptığı açıklamada;
Lider ile aramızdaki puan farkı 6 ama düşme hattındaki takımların puanı da yakın. Önümüzdeki 2 maçın sonucu çok değerli ve önemli. Alacağımız 2 maç sonucunda hedeflerimizi belirleyeceğiz. Takımımız kendi evimizde yapılan 2 maçı da kazandı . Moraller çok yüksek. Savsporla yapacağımız deplasman macına çok iyi hazırlanıyoruz. Galibiyete yakınız. Devre arasına kadar ön sıralardan kopmazsak biraz da takviye ile şampiyonluk gelir” şeklinde konuşmuştu.
Yani kulaspor, ısparta sav galibiyetiyle büyük bir dönüm noktasını başarıyla atlattı.
Gelelim Kulaspor'un lig başındaki başarısızlığına;bu ligle birlikte bir nevi amatörlük damgasını üzerinden atan kulasporlu oyuncular kendilerini bir anda çok değişik bir atmosferin içinde buldular.Takıma yeni takviyeler yapılması,oyuncuların alışık olmadığı yaz kampları ve yoğun idmanlar deyimi yerindeyse kulaspor'u afallattı.Bu afallama çok doğal.Ve üst sıralarda bulunan üç takımın maç fazlalığı var lider ile arada bulunan puan farkının 6 olması göz önüne alındığında hiç birşey kaybedilmiş değil.Bence kulaspor 3 hafta sonra ilk beşe girecek, çünkü takımdaki düzen yerine oturdu.
*son_kul@lı*(h.kayrakçı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder